OBRAZY NA ZAKÁZKU

Jak probíhá tvorba na zakázku:

01 

Prvním krokem je domluvit si představu spolupráce, zda se zastavíte za mnou do ateliéru v Ostravě, nebo budete chtít pořešit obraz online přes videohovor, fotografie, video apod. Vždy je lepší vidět interiér, do kterého budu tvořit obrazy. Možná je i návštěva u Vás (spíše u větších zakázek a sérií). Každý klient je jiný a vyhovuje mu něco jiného, to plně respektuji a vycházím vždy vstříc. Uvědomuji si, že to můžete mít ke mě daleko. Proto co se týká termínu schůzky jsem hodně flexibilní. Někomu stačí domluvit obraz na dálku, někdo nemá problém přijet ke mně z Prahy na otočku autem, někomu vyhovuje dojet vlakem a čas na cestě využít k práci. V tomto případě nabízím zajištění vyzvednutí na nádraží a přejezd do ateliéru. Všechny varianty spolupráce jsou možné a vždy nalezneme společnou cestu.

02

Dalším krokem je určit si rozměry, umístění a specifikovat si barevnou představu obrazu. Pokud váháte nad formátem nebo rozměry, ráda Vám poradím. Požádám Vás také o výběr několika hotových obrazů z galerie, které se Vám líbí, abych získala představu o technice, barevnosti a stylu Vašeho nového obrazu.

03

Na základě této specifikace jsem schopna určit finální cenu (cena je konečná, doprava nebo doručení je v rámci ČR a SK zdarma).

04

Po odsouhlasení ceny se buď rovnou pouštím do tvorby nebo vytvořím nejdříve návrhy. Dovoluji si podotknout, že výsledný obraz vždy vypadá jinak než na návrhu, už jen kvůli toho, že návrh je malý a na velké ploše se pracuje úplně jinak. Někdo chce třeba překvapení, zvolíme barvy a rozměry a zbytek už je na mě. Upřímně, nejlépe se mi pracuje rovnou na plátno, bez návrhů. Věřím, že když od Vám získám několik důležitých informací, jsem schopna naladit se s Vámi na stejnou vlnu a naplnit Vaši představu. Žádnou zálohu si neberu, protože klienta nechci k ničemu zavazovat. Stejně tak to, že si objednáte obraz na zakázku, není zavazující. Nikdy se mi nestalo, že by si klient obraz na zakázku nevzal a obraz se vždy líbil. Jednoduše nabízím důvěru a chci poskytnou absolutní volnost a svobodu bez závazků.

05

Po odsouhlasení návrhu zjistím časové možnosti mého truhláře a následně také mého čalouníka. K tomu připočtu čas samotné realizace - ten se pohybuje v rozmezí 2-4 týdnů, podle rozměrů, náročnosti dané techniky a aktuální vytíženosti. Proto prosím, pokud máte obraz jako dárek, zamluvte si dopředu alespoň termín, zbytek doladíme.

06

Po dokončení obrazu Vám zašlu fotografie a následně se domlouváme na způsobu předání. Obraz je samozřejmě možné vyzvednout si u mě v ateliéru, zaslat a v případě větších rozměrů obraz osobně dovezu.